Фахівець компанії підготував для користувачів корисну інформацію, яка дозволить економити споживання води.
Отже, на сьогоднішній момент, намагаючись заощадити, багато встановлюють лічильники води. Однак після установки рахунки тільки збільшуються. Як цього уникнути?
Інженер-сантехнік Е. розповість про типові помилки і способи їх виправлення. Експерт рекомендує почати з перевірки водопроводу. Треба переконатися у справності сантехніки. Протекающий кран в середньому забирає в день від 25 л води, а поламаний змив унітазу - до 250 літрів. Природно найменше схильна поломці, а також має тривалий термін служби сантехніка, більш престижних представників. Тому не варто сильно економити при покупці, краще знайти оптимальне співвідношення ціна якість, але перевіреного бренду.
Найбільша стаття витрати - це ванна, яка забирає до 200 -400 літрів. Поміняйте її на душ, адже його витрата в 4-5 разів менше і становить від 50 до 70 літрів. Не бажаєте відмовлятися від ванни? Тоді не наповнюйте її повністю. Таким чином, можна зберегти до 30 л за одне купання. Під час використання пральної машини, для економії води, періть тільки при повному завантаженні. Якщо мити посуд миючим засобом у тазику, а полоскати вже в потокової воді - це дасть додаткову статтю економії.
Необхідно привчити всю сім'ю під час чищення зубів - вимикати кран.
Всі ці нехитрі правила допоможуть не отримувати астрономічних рахунків за воду.